Turnaj U8 - 9.9.2017 Chorvátsky Grob

12.09.2017 08:57

Naše pusinky sa v sobotu 9.9.2017 predstavili na prvom zo štyroch jesenných ligových turnajov v Ch. Grobe. V prvom zapase s domácim Grobom, ktorý bol herne úplne vyrovnaný, rozhodlo v závere iba viac šťastia na kopačkách domácich chalanov. V druhom zápase proti silnému Bernolákovu sme otočili polčasové skóre 1-2 na konečných 3-2 hattrickom Michala Babulica. V poslednom zápase proti do vtedy neporazenému Sencu chlapci bojovali ako levy, polčas sme prehrali 0-1, no v druhom polčase sme golmi Tobiasa a Maxa zdramatizovali zapas ked sme znizili na 2-3 a uz sme siahali aspoň po bode. Celkovo sme skoncili na 3. mieste iba o skóre za Bernolákovom.

Chlapci predviedli super bojovný a kolektívny výkon počas celého turnaja. o dva týždne, v nedeľu 24.9.2017, organizujeme druhy turnaj u nás v Limbachu.